ASANSÖR TASARIMI

 

İmalat yapılacak olan asansör ve asansörlere ait projelendirmeye başlamadan önce mevcut yapıya ait tüm bilgiler, müşterinin talep ve istekleri dikkate alınarak profesyonel kadromuzla değerlendirmeye alınır. Yürürlükte olan standart ve yönetmeliklere dikkate alınarak, firmamızın kalifiye elemanları tarafından ilgili formlara hazırlanıp projelendirmeyi yapacak olan ilgili birimimize iletilir.

ASANSÖR PROJESİ

Tasarım biriminde yapılan çalışmaların tamamı projelendirme birimine aktarılması ile birlikte alınan bilgiler doğrultusunda yapılacak olan asansör, asansörlere ait proje (teknik resimler, hesaplar) çalışması yapılıp müşterinin onayına sunulur. Müşteri onayı alınması ile birlikte gerekli birimlere aktarılarak imalat ve montaj için start verilir.

ASANSÖR MONTAJI

Asansörde, kullanılan malzemelerin kalite düzeyi ne kadar yüksek olursa olsun montajı özenli bir şekilde dikkatli yapılmadığı takdirde kısa bir süre sonra görevlerini aksatmaya başlar ve sık sık arızalar ortaya çıkar. Temelde asansör montajındaki hatalarından kaynaklanan arızaların tespiti ve onarımı maddi olarak yük getirdiği gibi, manevi olarak da sorumlu kişileri yıpratmaktadır..

ASANSÖR BAKIMI & SERVİSİ

Anıl asansör, asansörü yapmakla işinin bittiğini düşünmeyen bir anlayışla siz değerli dostlarına teslim etmiş olduğu asansörleri yapıldığı gün gibi yeni ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak için yoğun bir gayret sarf etmektedir. Gerek garanti süresinde gerekse garanti sonrasında bakımını üstlendiği asansörleri, hep yeni kalmasını sağlayarak ve gelişen teknolojiden siz değerli dostlarını haberdar ederek güvenli bir şekilde asansörü kullanmanızı sağlamayı her zaman ilke edinmiştir.